>

درباره ما

درباره تبلیغات درخت

office-02

تبلیغات درخت دارای بخش ها و قسمت های مختلف همراه با

تیمی مجرب و حرفه ای می باشد که در زمینه تبلیغات میتوانند

بهترین و کاملترین مشاوره ها و خدمات طراحی و اجرا را برای

شما فراهم نمایند بخش های تخصصی شرکت شامل : خدمات

گرافیک – خدمات دیجیتال – خدمات مارکتینگ و فروش –

خدمات استودیویی

در ادامه با این بخش ها بیشتر آشنا خواهیم شد.

خدمات گرافیک

خدمات گرافیک تبلیغات درخت متشکل شده از تیمی حرفه ای و متخصص در زمینه انواع طراحی و چاپ می باشد که به راحتی می توانند اثرهای زیبای گرافیکی را خلق نمایند.

خدمات طراحی گرافیک درخت شامل : طراحی لوگو، بروشور و کاتالوگ، ست اداری، بسته بندی، کتاب، بیلبورد و استندهای تبلیغاتی،پوسترهای تبلیغاتی و … .

graphic-02
digital-02

خدمات دیجیتال

تیم خدمات دیجیتال درخت دارای دو قسمت مهم می باشد 1- برنامه نویسان خبره و حرفه ای جهت ساخت اپلیکیشن های موبایل و طراحی وب سایت می باشد. 2- انیماتورها و نقاشان دیجیتال که به امر تخصصی ساخت انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی برای تبلیغات و هنری می پردازند.

خدمات مارکتینگ

تیم مارکتینگ و فروش تبلیغات درخت بصورت تخصصی به فروش و بازاریابی بصورت دیجیتالی و فیزیکی فعالیت دارد و با آنالیز کردن محصولات مشتری و بازار آن ها بهترین استراتژی فروش را برای مشتریان خود ایجاد می نماید. خدمات مارکتینگ درخت عبارتند از : مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ، برندینگ، بازاریابی و فروش، ایجاد استراتژی فروش، تحقیقات بازار، پروموشن و سمپلینگ.

marketing-02
green-screen-rental-lisbon-Cascais-Porto

خدمات استودیویی

خدمات استودیویی یکی از مجهزترین و بزرگترین استودیو تبلیغاتی و عکاسی در جنوب کشور می باشد که به راحتی میتوانید بهترین تبلیغات تلوزیونی و عکاسی را برای محصولات خود ایجاد نمایید و تیم تخصصی درخت شما را در این امر یاری می نمایند.

خدمات استودیویی درخت شامل : اجاره استودیو، ساخت تیزرهای تبلیغاتی، عکاسی صنعتی می باشد.

خدمات سازه و هدایای تبلیغاتی

بخش سازه ها و هدایای تبلیغاتی یک بخش ویژه و خاص تبلیغات درخت می باشد . در این بخش سعی شده بهترین سازه ها با نوع تبلیغات خود برای مشتریان ایجاد نماید و در بخش هدایای تبلیغاتی بهترین و مناسبترین هدایا از جمله شکلات های تبلیغاتی، تقویم و سررسیدهای تبلیغاتی ، خودکارها و … ها قراردارند که بتوانید بهترین هدایا را به مشتریان خود عرضه نمایید.

gift-02